Aelia Resort - Last minute dovolenka

Aelia Resort, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Afandou, 19.6.2017, All inclusive
Aelia Resort
LM
Termín:
19.6.2017 – 26.6.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:55148698
625 € 549 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Popis
Menší hotelový komplex s priateľskou atmosférou a pohostinnosťou domácich je určený pre každého, kto si chce užiť ničím nerušené chvíle plné pohody v kľudnom protredí.

Poloha:
Hotelový komplex sa rozprestiera na východnom pobreží ostrova Rhodos, v blízkosti známej pláže Afandou. Samotné centrum mestečka Afandou, ktoré je známe vďaka bohatej histórii je vzdialené len 3 km. Bez problémov sa sem dostanete turistickým vláčikom, ktorý premáva každé dve hodiny (za poplatok 1,7€/os., dieťa 1,1€), alebo taxíkom. Väčšie turistické stredisko Kolymbia s možnosťou nákupov je od hotela vzdialené len 5 km, dostupné miestnou autobusovou dopravou. Hlavné mesto Rhodos 20 km a medzinárodné letisko Diagoras je vzdialené 29 km.

Vybavenie:
50 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, snack bar pri bazéne, bazén, detský bazén, záhrada, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zadarmo, detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, detský kútik. Za poplatok: stolný futbal, biliard, videohry, obchod.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (23m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, chladnička, SAT/ TV, balkón. Za poplatok: klimatizácia (8€/ deň), trezor (2€/ deň).
Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 09:30, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Za poplatok: importované nápoje, presný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Známa pláž Afandou, ktorá sa tiahne pozdĺž celého pobrežia sa nachádza asi 250 m od hotela. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.Aelia Resort

V tlačenej verzii katalógu nájdete na strane 42.


Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Rhodos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu, zobrazenú v ponuke. 


2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -5%.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK