Belvedere - Last minute dovolenka

Belvedere - Grécko - Grécko ostrovy - Korfu - Benitses
Belvedere
Belvedere (Hotel) starstarstar
Doprava -
Strava -
TIP

Popis
Rýchly popis:
Pekný hotel situovaný na úpätí svahu s panoramatickým výhľadom do okolia sa nachádza neďaleko centra známeho strediska Benitses, len pár kilometrov od hlavného mesta Kerkyra. Hotel je určený pre stredne náročnú klientelu.

Poloha:
od pláže, ktorá sa nachádza priamo pred hotelom, je oddelený miestnou komunikáciou. Je vzdialený asi 3 km od centra rušného stediska Benitses, 15 km od hlavného mesta Kerkyra a 16 km od letiska. Zastávka autobusu je priamo pred hotelom.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, trezory v recepcii, lobby bar, billiard, bazén s veľmi pekným výhľadom na pláž a do okolia, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma.

Izby:
zrekonštruované priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ alebo 2 rozkladacie lôžka) sú vybavené SAT TV, telefónom, klimatizáciou, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením, balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbe je za poplatok. Väčšina izieb má priamy alebo bočný výhľad na more.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov.

Pláž:
užšia kamienková pláž priamo pred hotelom hneď za cestou, ležadlá a slnečníky na pláži zdarma. Centrum vodných športov je na pláži v stredisku Benitses.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, alebo Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-12 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ os./deň. Ostatné doplatky: príplatok za 1/1 izbu 350,- EUR/7 nocí, 490,- EUR/10 nocí, 540,- EUR/11 nocí.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


BENITSES

Známe, pomerne živé stredisko s peknou piesočnatou plážou a prístavom, s veľkým množstvom nákupných možností a večernej zábavy. Od hlavného mesta Kerkyra je Benitses vzdialené iba 12 km. Najväčšia atrakcia okolia – zámok Achilion (sídlo Sisi) je vzdialený iba 2 km od strediska. Transfer z letiska približne 25 minút.Fakultatívne výlety:

 

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa.


Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.


Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.


Grécky večer – tradičný grécky večer s bohatým programom a gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.


Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).


Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné