Citin Garden Resort - Last minute dovolenka

Citin Garden Resort, Thajsko, Pattaya, 22.1.2018, Raňajky
Citin Garden Resort
Termín:
22.1.2018 – 30.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60896968
807,80 € Konečná cena
2200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Poloha
Centrálne, len 10 minút pešej chôdze od piesočnatej pláže.

Mnoho reštaurácií, nákupných a zábavných príležitostí sa nachádza v bezprostrednom okolí. Prepravná doba od letiska Bangkok zaberie asi 2 hodiny.
Ubytovanie
Superior Pool View izby sú vkusne vybavenie s láskou pre detail. Všetky izby majú kúpeľňu alebo sprchu, WC, fén, trezor, káblovú alebo satelitnú TV, modem / data port, chladničku a klimatizáciu rovnako ako balkón s výhľadom na bazén.
Vybavenie a služby
Komfortný hotel ponúka celkom 70 izieb a ponúka ďalej recepciu, výťah, dve reštaurácie s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bar a práčovňu. V tropickej záhrade sa nachádza sladkovodný bazén s jacuzzi a integrovaný detský bazén. Lehátka, slnečníky a uteráky sú tu v cene.
Šport a zábava
plavecký bazén

Za poplatok whirlpool a ponuka masáží.
Ďalšie informácie
Kreditné karty:VI, MC. Amexco.
Cena zahŕňa
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy.
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK