Convenient Park Bangkok - Last minute dovolenka

Convenient Park Bangkok, Thajsko, Bangkok, 22.1.2018, Raňajky

Convenient Park Bangkok starstarstar

Convenient Park Bangkok
Termín:
22.1.2018 – 30.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60896588
763,80 € Konečná cena
  • Klimatizácia
  • WiFi

Poloha
Mestský hotel leží v Sukhumit.

Je charakteristický vysokými domami, klimatizovanými nákupnými centrami, módnou reštauráciou a veľkým výberom zábavných možností.

Hotel sa nachádza v blízkosti zastávky Nut Sky Train, ktorá je dostupná za 5 minút pešou chôdzou, letisko Suvarnabhumi sa nachádza vo vzdialenosti 15km.
Ubytovanie
Izby pre hostí a apartmány sú tak zariadené, aby ponúkali najlepší komfort so všetkými príjemnosťami ubytovania.

Žiadny detail nesmie byť prehliadnutý, aby sa hosť cítil ako doma. Privátna kúpeľňa ponúka sprchu s teplou a studenou vodou, ďalej izby ponúkajú telefón s priamou voľbou, farebnú TV, internetové pripojenie, mini bar / chladničku, trezor a individuálnu klimatizáciu.

Deluxe izby sú priestrannejšie a ponúkajú iné a ešte rozšírenejšie vybavenia.
Vybavenie a služby
Hotel ponúka celkom 160 izieb pre hostí v modernej architektúre a ďalej nádherný interiér so vzácnou drevárskou prácou.

Ponúka moderné vybavenie a služby, ktoré sú ideálne pre ubytovanie obchodných cestujúcich aj turistov. Hotel ponúka prijímaciu halu s trezorom a zmenárňou. Ďalej je tu tiež kaviareň a reštaurácia rovnako ako konferenčné možnosti a WLAN pripojenie na internet. Izbová služba práčovňa sú v ponuke, parkovacie možnosti v blízkosti hotela.
Šport a zábava
Herňa v hoteli s biliardom a inými hrami.

Tri sály s audiovizuálnym vybavením, dobré organizovanie banketov a konferencií.

Masáže, snackbar.
Ďalšie informácie
Kreditné karty: MC, VI
Cena zahŕňa
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy.
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK