Messonghi Beach Holiday Resort - Last minute dovolenka

Messonghi Beach Holiday Resort, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Moraitika, 18.9.2017, All inclusive

Messonghi Beach Holiday Resort starstarstarstar

Messonghi Beach Holiday Resort
LM
Termín:
18.9.2017 – 25.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:54238473
795 € 459 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Messonghi Beach
Kategória hotela: ***
Popis
Rýchly popis:
Rozľahlý hotelový komplex s výbornými službami, kvalitným ubytovaním a ideálnou polohou priamo na pláži, patrí k najobľúbenejším hotelom ostrova Korfu. Svojím vybavením, športovými možnosťami a zaujímavým animačným programom je určený pre všetky vekové kategórie, predovšetkým však pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela sú 3*, postupne však jednotlivé objekty prechádzajú rekonštrukciou a po jej ukončení hotel bude mať zvýšenú kategóriu na 4*. Naša cestovná kancelária ponúka len zrekonštruované superior izby.

Poloha:
hotel sa rozprestiera priamo na širokej pláži na rozhraní stredísk Messonghi a Moraitika, približne 400 m od centra strediska.

Hotel:
komplex Messonghi Beach pozostáva z hlavnej budovy a viacerých ubytovacích blokov, umiestených v priestrannom upravenom parku. K vybaveniu patrí recepcia, trezory v recepcii (za poplatok), TV miestnosť, konferenčná miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie (za poplatok), obchod, zlatníctvo, kaderníctvo, požičovňa automobilov, ambulancia lekára. K dispozícii sú dve reštaurácie, a´la carte reštaurácia na pláži (za poplatok), dve kaviarne, dva bary na pláži, nočný bar, diskotéka, divadlo Dionyssos. Hotel má štyri veľké bazény (1 bazén s tobogánom a šmykľavkou za poplatok), ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma, tri detské bazény, fitnescentrum, saunu, masáže, biliard, tenisové kurty (za poplatok), basketbalové a futbalové ihrisko, aerobik, stolný tenis, herňa (za poplatok). Je tu akvapark pre deti, detský klub, veľké detské ihrisko, detská diskotéka, požičovňa detských automobilov. Animačné programy počas dňa i večera.

Izby:
moderné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo izby pre 4 osoby (3. a 4. lôžko je poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, chladničkou, Wi-Fi (za poplatok), vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, sušič na vlasy). Každá izba má balkón alebo terasu.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, káva, čaj, pivo, lokálne víno, zmrzlina (10:00 – 23:00 hod.). V rámci programu all inclusive môžu klienti využívať všetky reštaurácie a bary v areáli hotela, okrem reštaurácie na pláži (platba na mieste).

Pláž:
široká piesočnato - kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok), centrum vodných športov (za poplatok). Na pláži k dispozícii dva bary so službami v rámci all inclusive.

Doprava:

letecká
V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, alebo Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-12 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ os./deň.Ostatné doplatky: výhľad na more 20,- EUR/izba/pobyt, príplatok za 1/1 izbu 390,- EUR/7 nocí, 560,- EUR/10 nocí, 610,- EUR/11 nocí.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, s rovnomenným hlavným mestom, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Tyrkysové more s krištáľovočistou vodou, čarovné pláže, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, vôňa olivových a cypruštekových hájov, to všetko zanechá v návštevníkovi jedinečný zážitok. Milovníci dobrých jedál určite ocenia kulinárske špeciality gréckej kuchyne a pohostinnosť miestnych obyvateľov pri posedení v miestnych tavemách. Aj obdivovatelia historických pamiatok si tu prídu na svoje. Prechádzka hlavným mestom ostrova, Kerkyry, bude pre návštevníkov nezabudnuteľnou spomienkou. Uličky starého centra, noblesné kostoly a benátske domy zachovávajú jeho stredoveký charakter. Najväčšie námestie novej časti mesta, Spianada alebo Esplanade, je považované za najkrajšie v Grécku. Neoklasický zámok Achillion, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, patrí k najzaujímavejším pamiatkam ostrova s množstvom umeleckých diel. Vyhliadkové terasy s palmami, odkiaĺ sa návštevníkom naskytne nádherný výhľad na Kerkyru a zámocký park s impozantnými sochami umierajúceho a víťazného Achilla, sú tými najkrajšími miestami zámku. Kláštor Panagía Vlachéma, neďaleko ktorého sa nachádza známy Myší ostrov (Pontikonisi), patri k najfotografovanejším oblastiam ostrova. Ostrov opakovane priťahuje turistov nielen svojou bohatou históriou ale aj nezabudnuteľnými prírodnými scenériami. Zátoka v tvare srdca - Paleokastritsa, patri k najkrajším kútom ostrova. Turistická oblasť Sidari je vďaka prírodnej atraktivite Canal D’ Amour najvyhľadávanejším miestom ostrova. Ak navštívite Korfu, spoznáte zaujímavé miesta tohto výnimočného gréckeho ostrova s neopakovateľnou dovolenkovou atmosférou.MESSONGHI
Známe prázdninové stredisko Messonghi, približne 22 km južne od hlavného
mesta, oddeľuje od susedného strediska Moraitika iba rieka Messonghi.
Messonghi je kľudné stredisko s plážou s pozvoľným vstupom do mora, čo je
ideálne pre rodiny s deťmi. Susediace stredisko Moraitika je rušnejšie, je v ňom
nočný život, niekoľko barov a diskotéky. Transfer z letiska trvá cca 50 min.Fakultatívne výlety:


Klasický okruh ostrovom
- okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa – oblasť známa svojimi prírodnými krásami (morské jaskyne, útesy, plážičky zovreté skalami).

Aqualand
- jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.

Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga
- plavba výletnou loďou pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios a občerstvením v niektorej z miestnych taverien. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.

Grécky večer
- tradičný grécky večer s bohatým programom, ktorý zahrňa ukážku gréckych a korfských ľudových krojov a tancov sprevádzaných živou gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.

Výlet do mesta Korfu
- výlet do hlavného mesta Korfu spojený s prehliadkou najkrajších pamiatok mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja, byzantské múzeum).

Albánsko
- plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, po prehliadke individuálny program. Možnosť návštevy archeologického miesta Butrinti s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko a prameňom rieky Bystritsa v rámci fakultatívnych výletov.

Poznámka

V cene je zahrnuté : ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava BTS - Kerkyra – BTS, služby delegáta.

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180 €, pre osoby 2-5 r. 115 €, pre osoby do 2 rokov 50 €.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň, alebo poistenie PLUS 3,30 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK