Miracle Suvarnabhumi Airport - Last minute dovolenka

Miracle Suvarnabhumi Airport, Thajsko, Bangkok, 3.2.2018, Raňajky

Miracle Suvarnabhumi Airport starstarstar

Miracle Suvarnabhumi Airport
Termín:
3.2.2018 – 11.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60901339
813,80 € Konečná cena
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Wellness

Poloha
Len asi 10 minút jazdy od medzinárodného letiska Bangkok.

Kyvadlový autobus zadarmo od letiska je hotelovým hosťom k dispozícii.
Ubytovanie
Deluxe izby sú komfortné a moderné. Sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, županmi, papučami, telefónom s priamou voľbou, internetovým pripojením za poplatok, satelitnou TV, mini barom a individuálnou klimatizáciou.
Vybavenie a služby
Svojou blízkosťou k letisku je novo otvorený hotel s celkom 93 izbami a apartmánmi ideálny pre pobyt po dlhom lete. Ponúka moderné lobby so salónikom, viac reštaurácií - japonskú a čínsku, vonkajší bazén, obchodné centrum, práčovňu, mini market a konferenčné miestnosti.

Fitnes centrum, kúpele s masážami a saunou za poplatok završujú ponuku hotela strednej triedy. Hotel akceptuje všetky platné kreditné karty.
Cena zahŕňa
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy.
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK