Olive Garden - Last minute dovolenka

Olive Garden, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Lardos, 19.6.2017, All inclusive
Olive Garden
LM
Termín:
19.6.2017 – 26.6.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:56983063
770 € 379 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

550 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Popis
Hotel s rodinnou atmosférou v pokojnom prostredí Lardoského zálivu uprednostnia páry a cestovatelia, ktorí po dňoch plných zážitkov z poznávania ocenia grécku pohostinnosť a relax v pohodlí „olivovej záhrady“.

Poloha:
Hotel Olive Garden sa nachádza v juhovýchodnej časti Rodosu a je situovaný v zelenej záhrade v južnej časti zálivu Lardos. Od rovnomenného mestečka Lardos je vzdialený 2 km. Pre svoju polohu je ideálnym východiskom pre poznávanie širšieho okolia a celého ostrova, len na skok od antického Lindosu. Spojenie s okolitými mestami je zabezpečené verejnou autobusovou dopravou (zastávka cca 200 m). Vzdialenosť od letiska 54 km a od hlavného mesta 50 km.

Vybavenie:

106 izieb, 24- hodinová recepcia, 3 budovy, hlavná reštaurácia s posedením na terase a na streche, snack bar, 2 bary pri bazénoch, 2 vonkajšie bazény s oddelenou detskou časťou a šmykľavkou, ihrisko na plážový volejbal, detský klub, herňa a ihrisko, animácie počas dňa (zumba, joga, vodný aerobic, vodné polo, volejbal) aj večer (mini disco, hudobné vystúpenia, karaoke, grécky večer, bingo), amfiteáter, parkovisko, mini market.

Za poplatok: tenisový kurt, posilňovňa, služby SPA centra (sauna, výrivka, masáže), čistiareň, prenájom automobilov a bicyklov.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (17m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., rodinné izby s 2 prístelkami (1 miestnosť), balkón, individuálna klimatizácia, kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušič vlasov, TV/SAT, chladnička, set na prípravu kávy a čaju, telefón, wifi, detská postieľka. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu v hlavnej reštaurácii a v bare pri bazéne.

Pláž:
Piesočnato kamienková pláž len pár minút od hotela (350 m). Zapožičanie plážových ležadiel a slnečníkov ako aj široká ponuka vodných športov je za poplatok.

http://olivegardenhotel.gr/Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Rhodos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu, zobrazenú v ponuke. 


2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -5%.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK