Paríž - Last minute dovolenka

Paríž, Francúzsko, Paríž, 22.9.2017, Raňajky
Paríž
LM
Termín:
22.9.2017 – 25.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:54432666
570 € 424 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Paríž - VersaillesDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Paríža, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností v Latinskej štvrti: univerzita Sorbonne, Panthéon, palác Luxembourg, prehliadka katedrály Notre Dame, Sainte Chapelle, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností: Centre Pompidou, Kostol Saint-Eustache – prvá veľká sakrálna renesančná stavba v Paríži, návšteva modernej štvrte La Défense s La Grande Arche – 110 metrov vysoký moderný Veľký víťazný oblúk, známe Champs-Elysées, Víťazný oblúk, Eiffelova veža, kostol sv. Magdalény, prekrásne námestie Place de la Concorde, vyhliadková plavba loďou po Seine, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a rozsiahleho zámockého parku (Grand Trianon, Petit Trianon, Veľký kanál, fontány), popoludní návšteva Montmartre a baziliky Sacre Coeur – jeden zo symbolov mesta, vo večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Louvru – svetoznáma obrazáreň, Tuilerijských záhrad a v prípade záujmu návšteva Invalidovne s Vojenským múzeom (hrob Napoleona I.), návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 30,- EUR - platí sa v hotovosti na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os. Upozornenie: termín 14.04. - 17.04. - Veľká Noc.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD   

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK