Pickalbatros Sea World - Last minute dovolenka

Pickalbatros Sea World, Egypt, Hurghada, 17.11.2017, All inclusive

Pickalbatros Sea World starstarstarstar

Image not available
LM
Termín:
17.11.2017 – 24.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58387674
475 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

600 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Pickalbatros Sea World
Prehľad
Nachádza sa v druhom rade piesočnatej pláže sesterského hotela Beach Albatros Resort, vzdialený asi 700 m (kyvadlová doprava v cene). Hurghada je asi 15 km vzdialená (pravidelná autobusová doprava za príplatok) a letisko cca 7 km. Celý komplex Pickalbatros sa skladá z hotelov "Hotel Aqua Blu Resort", "Aqua Vista Resort" a "Beach Albatros Garden". K ostatnému vybaveniu rezortu patrí lobby s recepciou, internetová kaviareň (za poplatok), reštaurácie, bary, divadlá a diskotéky (za príplatok). Vo vonkajšom areáli sú bazény s barom. K dispozícii sú stoličky, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži v sesterskom hoteli "Beach Albatros Resort". Možnosť využitia baru na pláži sesterského hotela "Beach Albatros Resort". Všetky ostatné jedlá sú poskytované v "Aqua Blu Resort" a "Beach Albatros Garden". 
Izby
 Jednoducho zariadené dvojlôžkové izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitná TV, mini chladnička, stropný ventilátor, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Počet ekonomických izieb je obmedzený. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.
Šport
 Plážový volejbal, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, gymnastika, aerobic, šípky, bocce, fitnes v sesterskom hoteli "Aqua Vista". Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, masáže, tenis, biliard a minigolf v hoteli. Škola potápania a rôzne vodné športy na pláži u miestnych poskytovateľov. Pre deti
 V "Beach Garden" Albators je mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, bazén s vodnými kĺzačkami.
Stravovanie
 Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, obed/občerstvenie v bare pri bazéne alebo na pláži, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10:00 - 24.00 hod.   
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK