Sun Beach Resort Complex - Last minute dovolenka

Sun Beach Resort Complex, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, 19.6.2017, Polpenzia
Sun Beach Resort Complex
LM
Termín:
19.6.2017 – 26.6.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:55746256
1 010 € 899 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis

Komplex uprostred krásnej záhrady, priamo na pobreží Egejského mora je výborným miestom na oddych v príjemnom prostredí.Poloha:
Hotelový komplex sa nachádza na severe ostrova Rhodos, v známom stredisku Ialyssos. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v hoteli. Centrum letoviska Ialyssos s typickými gréckymi tavernami sa nachádza len 1 km od hotela. Do centra sa môžte dostať pohodlne prechádzkou, autobusom, alebo turistickým vláčikom. Hlavné mesto Rhodos s historickými pamiatkami, reštauráciami a úzkymi uličkami je vzdialené 7 km a medzinárodné letisko Diagoras 9 km.

Vybavenie:

4-poschodová hlavná budova, vedľajšie budovy, výťahy, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácia, 5 barov, 2 bazény (ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo), 2 detské bazény, denné a večerné animácie, aerobik, aqua aerobik, 2 detské ihriská, miniklub, minidisko, herňa, detské kino, fitnes centrum, plážový volejbal, čitáreň, TV miestnosť. Za poplatok: futbalové ihrisko, minigolf, lekcie potápania, lekcie tanca, kaderníctvo, požičovňa áut, supermarket, doktor, lekáreň, internetový kútik, biliard, masážeUbytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (23 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby s možnosťou 1 prístelky (23m2, CD prehrávač, set na kávu a čaj), rodinné izby s výhľadom do záhrady v blízkosti detského ihriska (25m2, 1 miestnosť, max 4+0), štúdiá, suity, deluxe suity a aegean suity (max 7+0) na vyžiadanie, bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, sušič na vlasy, SAT/ TV, WiFi, chladnička, balkón, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: trezor.Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu. Za príplatok: all inclusive, nápoje k jedlám, a´la carte reštaurácie.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Hotelovým hosťom sú k dispozícii slnečníky a ležadlá za poplatok. Nadšenci plážových športov ocenia ihrisko na plážový futbal a volejbal a vyznávači vodných športov ideálne podmienky na kitesurfing. Na pláži je k dispozícii je aj plážový bar za poplatok.

Sun Beach Resort Complex

V tlačenej verzii katalógu nájdete na strane 46.


Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Rhodos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu, zobrazenú v ponuke. 


2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -5%.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK