Talea Beach - Last minute dovolenka

Talea Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Bali, 23.9.2017, All inclusive
Talea Beach
LM
Termín:
23.9.2017 – 30.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:54370041
700 € 424 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: ***
Popis
Rýchly popis:
Obľúbený hotelový komplex vhodný pre všetky vekové kategórie, aj pre  rodiny s  deťmi, ideálny svojou polohou priamo na  pláži a neďaleko centra s obchodíkmi, kaviarňami a tavernami.

Poloha:
Príjemný hotelový komplex situovaný v  rozľahlej záhrade pri  piesočnatej pláži, vzdialenosť od hlavného mesta Heraklion je cca 40 km. Hotel je situovaný priamo v stredisku Bali, obchodíky a reštaurácie sa nachádzajú v blízkom okolí hotela.

Hotel:
hotelový komplex pozostáva z  hlavnej budovy a  bungalovov rozmiestnených v  krásnej udržiavanej záhrade. Nájdete tu vstupnú halu s  recepciou, Wi-Fi pripojenie v  priestoroch recepcie zdarma, TV miestnosť, hotelovú klimatizovanú reštauráciu a  bar s  terasou a  posedením. Oddýchnuť si môžete pri  bazéne s  ležadlami a  slnečníkmi (zdarma), k  dispozícii je aj detský bazén so  šmykľavkami, detské ihrisko a  bar pri  bazéne s  kaviarňou. V areáli nájdete tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis a vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky vodných športov na pláži (za poplatok).

Izby:
Jednoducho, ale účelne zariadené dvojlôžkové izby s  možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Izby sa nachádzajú v  hlavnej budove, alebo v  samostatne stojacich bungalovoch. K  vybaveniu izieb patrí klimatizácia (v cene), SAT TV, chladnička, telefón. Ku každej izbe prislúcha vlastné sociálne zariadenie a balkón alebo terasa so záhradným nábytkom.

Stravovanie:
All inclusive – raňajky, obedy a  večere formou bufetu. Tradičné lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje (sóda, cola, sprite, fanta, tonic, čapované pivo, biele a červené víno, tsikoudia, ouzo) v čase od 10:30 do  22:00 hod. Poobedňajšie občerstvenie (káva a  koláčiky) od  17:30 do 18:30 hod.

Pláž:
prevažne piesočnatá, miestami pieskovo-kamienková s  pozvoľným vstupom do  mora, vhodná aj pre  deti. Ležadlá a  slnečníky za  poplatok. Široká ponuka vodných športov na pláži (za poplatok).

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava- Heraklion - Bratislava, alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 285,-EUR pre dieťa 2-12 rokov na prístelke

V cene nie je zahrnuté:
Špeciálna cena letenky: 285,-EUR pre dieťa 2-12 rokov na prístelke   Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 185,-EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,-EUR, pre osoby do 2 rokov 50,-EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň.

Typ stravy:
All inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

KRÉTA Kréta je najvačší z gréckych a piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, tvorí prírodnú hranicu medzi Európou a Afrikou. Ostrov už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Kréta bola centrom minojskej civilizácie, ktorá je považovaná za najstaršiu európsku civilizáciu. Z tohto obdobia sa tu zachovali dnes turistami často navštevované historické objekty ako sú paláce Knossos a Festos. Nielen veľká rozmanitosť krajiny a bohatá história, ale aj výborná kuchyňa, pohostinní domáci obyvatelia a typická ostrovná dovolenková atmosféra – to všetko robí z Kréty ideálne miesto na strávenie dovolenky. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

BALI Pôvodne stará rybárska dedinka, ktorá sa postupne rozvinula v pokojnejšie turistické stredisko s krásnou panorámou a veľmi dobrou polohou pre výlety. Je tu stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv, čo stredisku dodáva príjemnú atmosféru. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa bez problémov dostanete do historického mesta Rethymno (20 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km).  Fakultatívne výlety:

FAKULTATÍVNE VÝLETY Roklina Samaria – najdlhšia roklina v Európe - je národným parkom.

Ostrov Elafonisi – malý ostrovček spojený s pevninou plytkým útesom - pozoruhodná pláž s ružovým pieskom.

Chania, grécky večer – večerná prehliadka mesta Chania spojená s návštevou tradičnej gréckej dedinky, program .

Faistos-Gortyna-Matala – staré antické mesto Faistos - druhý najväčší minojský palác.

Vodný park – návšteva vodného parku Limnoupolis .

Knossos – niekdajšie centrum minojskej civilizácie. Návšteva archeologického areálu paláca – sídla kráľa Mínóa .

Ostrov Santorini – jeden z najkrajších ostrovov v Egejskom mori.

Imeri Gramvousa, Laguna Balos – lodný výlet na Benátsku pevnosť a do lagúny Balos.

Pirátska plavba – romantická plavba na palube korábu Black Pearl s pirátskou posádkou.

Grécky večer pri západe slnka /lodný výlet/ – večer krétskych tancov a vína. Plavba zálivom Souda pri západe slnka.      Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava BTS/KSC - Heraklion – BTS/KSC, služby delegáta.

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 185 €, pre osoby od 2- 5 rokov 115 €, pre osoby do 2 rokov 50 €.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň, alebo poistenie PLUS 3,30 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK