Darčekové poukazy na dovolenku

Darčekové poukazy

Pripravili sme pre Vás možnosť darovať svojim blízkym DARČEKOVÉ POUKÁŽKY na zájazdy a dovolenky. Máte možnosť vybrať si z viacero možností a typov darčekových poukazov.

Darčekový poukaz na konkrétny zájazd

Darčekový poukaz Vám vystavíme po zakúpení konkrétneho zájazdu podľa Vášho výberu. Môžete si vybrať zájazd z našej kompletnej ponuky - pobytový, poznávací, prip. exotickú dovolenku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Príklad darčekového poukazu na zakúpený zájazd:

 

Darčekový poukaz na ľubovolný zájazd

V tomto prípade nechávate voľnú ruku Vašim blízkym, ktorí si môžu vybrať akýkoľvek zájazd z našej ponuky. Vy si u nás zakúpite darčekový poukaz v ľubovolnej hodnote, ktorú chcete darovať. Od celkovej ceny za zájazd, ktorý si Vaši blízky vyberú, sa odpočíta hodnota darčekového poukazu, ktorý ste im darovali. Toto je jeden z najviac obľúbených foriem darčekových poukazov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Príklad darčekového poukazu na ľubovolný zájazd:

 

Príspevok na dovolenku pre zamestnancov

Veľmi obľúbená forma odmeňovania zamestnancov. Ako zamestnávateľ sa možete rozhodnúť akou sumou chcete svojich zamestnancov odmeniť. Aké sú výhody takejto formy odmien? Pre zamestnávateľa je dôležité aby jeho zamestnanci dosahovali čo najlepšie výsledky svojej práce. Takto máte istotu, že odmenu minú na relax a oddych a následne sa do práce vrátia plní energie. Druhá výhoda spočíva v širokej ponuke zájazdov, ktoré sprostredkúvame. V ponuke máme zájazdy do zahraničia i na Slovensku, pobyty pri mori, na horách alebo poznávacie zájazdy. Taktiež sa v našej ponuke nacházajú aj krátkodobé zájazdy (1-dňové, víkendové pobyty, wellness pobyty a pod.). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.